אודות משרדנו

המשרד הוקם ע"י עו"ד דני כהן, בעל וותק של 15 שנות ניסיון בטיפול בתיקים ובסוגיות משפטיות מגוונות ומורכבות.

עו"ד כהן הנו בוגר אוניברסיטת בר אילן, הוא מגשר מוסמך ואף מכהן כבורר בין חברות ביטוח בתיקי תאונות דרכים.

עו"ד כהן מתמחה בטיפול בנכים קשים (לרבות בנכים בשיעור של  100%) כנגד חברות הביטוח והביטוח הלאומי ובעברו טיפל בנפגעים קשים והשיג הצלחות מרשימות.

התמחות המשרד:

– תביעות בגין נזקי גוף – תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות בבית, תאונות ברחוב, ובכלל – כל סוגי התאונות.

– תביעות כנגד חברות ביטוח – ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אובד כושר עבודה, ביטוח נכות, ביטוח סיעודי וכו'.

– ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי (לרבות בפני וועדות רפואיות)  – ענף נפגעי עבודה (תאונות עבודה ומחלות מקצוע), ענף נכות כללית, ענף ניידות, ענף שירותים מיוחדים .

– ייצוג מול משרד הביטחון (לרבות בפני וועדות רפואיות) – תאונות במהלך השירות הצבאי, מחלות הנובעות מהשירות הצבאי.

– ייצוג נכים לצורך קבלת פטור ממס הכנסה.

המומחיות המיוחדת שלנו

לעו"ד כהן התמחות מיוחדת בהגדרת וסיווג אירוע כתאונת דרכים וכן בשאלות הנוגעות לעצם החבות של חברות הביטוח (לרבות מתן פרשנות וניסוח של פוליסות/תעודות ביטוח).
לעו"ד דני כהן ניסיון רב בטיפול בתיקי עיזבונות ובתיקים עם נכויות גבוהות וקשות והוא בעל ידע נרחב בזכויות המגיעות לנכים אלו מכל הגופים.

בהקשר לכך יצוין כי עו"ד כהן ייצג במשך שנים רבות את רוב חברות הביטוח הקיימות בשוק, כך שהוא יודע איך פועלים הגופים הללו ומתמחה בהתמודדות עימם.

במשך שנות עבודתו הרבות כעורך דין, כולן בתחום הביטוח והנזיקין, רכש עו"ד דני כהן ניסיון עצום בטיפול בתיקי נזיקין מורכבים ביותר, אשר העלו שאלות משפטיות סבוכות או בעיות ראייתיות שמצריכות ניסיון רב בניהול תיקים מסוג זה בבית המשפט. חלק מתיקים מורכבים אלו אף הגיעו לערכאות גבוהות.
פסקי דין בהם היה מעורב 

המידע באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי מכל סוג שהוא או תחליף לייעוץ ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. על הקורא לפנות ולהתייעץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה כזו או אחרת (משפטית או שלא משפטית). כל המסתמך על האמור באתר זה בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.