מכתב תודה לעו"ד דני כהן

נפגעתי בתאונת דרכים קשה. עברתי עשרות ניתוחים, אשפוז ושיקום של יותר משנה וחצי והיום אני נכה מרותק לכיסא גלגלים.

הלחץ הרב לאחר התאונה הקשה והיעדר ידע, הביאו אותי להתקשר עם עו"ד שאינו חזק בתחום נזקי גוף, דבר שגרם לי לתסכול רב, למצוקה כלכלית ולחוסר אונים עם חשש רב להמשך דרכי בחיים עקב איבוד העצמאות שלי בחיים והכאבים העזים מהם סבלתי.

כשראיתי איך דני מטפל בשכן שלי לשיקום בבית לווינשטיין החלטתי להחליף עו"ד וביקשתי מדני שייצג אותי בתביעה מול חברת הביטוח.

ההחלטה הזאת שינתה את חיי.

דני הסביר לי בדיוק לגבי תהליך התביעה ומשך הזמן שייקח כל שלב והעניק לי וודאות ומעורבות בתהליך.

עברתי מספר רב של ועדות רפואיות בביטוח לאומי (נכות, שירותים מיוחדים, ניידות)  וגם שם דני היה לצדי, נתן לי גב ותמיכה בצורה הכי נאמנה ומקצועית.

בנוסף – עד לסיום התהליך המשפטי, דאג לי דני לקבלת כספים על החשבון מחברת הביטוח באופן שיכולתי להתקיים בכבוד – גבר צעיר בתפקיד ניהולי בלוגיסטיקה שהיה מפרנס משפחה ובפתאומיות הפך לנכה המרותק לכיסא גלגלים.

בסופו של דבר, דני הצליח להשיג פשרה נהדרת עם חברת ביטוח על קבלת פיצוי שיאפשר לי לחיות בכבוד עד סוף חיי.

אני מאחל לכולם בריאות טובה ואושר אבל אם חס וחלילה קורה אסון, דני ייתן תקווה לעתיד, תמיכה וגיבוי בצורה הכי סבלנית, אדיבה, מקצועית ואנושית.

דני – תודה רבה ממני ומכל המשפחה.

המידע באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי מכל סוג שהוא או תחליף לייעוץ ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. על הקורא לפנות ולהתייעץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה כזו או אחרת (משפטית או שלא משפטית). כל המסתמך על האמור באתר זה בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.