"מעטים האנשים שפגשתי שיש להם לב ענק ומקצועיות כה רבה. לעו"ד דני כהן הגעתי לאחר תאונה קשה עם הרכב, הוא היה קשוב אלי והרגיע אותי, ניהל בעבורי את כל התקשורת מול חברת הביטוח ובכך אפשר לי להמשיך בנועם את חיי, דני חובק בתוכו הרבה מאוד ידע על חברות הביטוח, ועל איך שהמערכות האלו פועלות, בעזרתו נסגרה התביעה שלי מהר ולשביעות רצוני המוחלטת. אני הרווחתי פעמיים!!! את זכויותיי מול חברת הביטוח ואת ההיכרות שלי עם דני. ממליצה בחום לכל מי שנקלע לסיטואציה דומה ,לפנות ולקבל שירות מדהים עם חיוך של עו"ד דני כהן הכי שיש!.".

אסנת דהן

"דני, ברצוני להודות לך על הליווי בתקופה לא קלה. בהתחלה, כשלא היה סיכוי או ידע. תמיד ידעת לתת מענה ויחס אישי בכל שאלה שעלתה. בפגישתנו תמיד השרת תחושה שיש מי שדואג לי ושהמצב בשליטה ושלא ארים ידיים. ידעת לתת עצות לפי הנסיון והידע. דני, אני מודה לך על ייצוגי באופן הטוב ביותר, על עזרתך ותמיכתך בי בעת הזו, בדאגה על כך שאקבל את המגיע. זכיתי לא רק בייצוג מקצועי מהשורה הראשונה אלא גם לאוזן קשבת. כמובן שמקצועיותך מדברת בשמך. ואמליץ עליך בפני מכריי לא רק בגלל השירות, אלא גם בזכות היחס הייעוץ, והחתירה למטרה והשגתה. לסיכום אומר מה שאמרתי לך באחת מפגישתנו הראשונות, אני סומך עליך, ויש על מי לסמוך. מודה לך על הכל.".

א.פ.

"ברצוני להודות לך – עו"ד דני כהן עבור הטיפול המסור והמושקע נהנינו מאוד מהחינניות בה טיפלת בתיק ומהאכפתיות שלך מקווים שלא נצטרך אבל אם כן בטוח נחזור אליך (: המון, המון תודה ובהצלחה בהמשך".

אסנת ויסבורט

"היי דני. ברצוני לומר ולהודות , על שהנך עו"ד בניגוד לכל האחרים –  מייעץ, מדריך ומכוון את האדם הזקוק לעזרה מקצועית.  גם אם הפונה אליך לקבלת יעוץ אינו לקוח המחויב בתשלום אתה תמיד מוכן לענות ולעזור ישר כוח".

ספורטה אידה, ראשון לציון

"עו״ד דני כהן היקר! אני רוצה להגיד לך תודה – על טיפול מסור, דאגה חסרת פשרות לזכויותיי, ייעוץ מקצועי ביותר וצוות אדיב ונעים! בימינו לא פשוט למצוא איש מקצוע שדואג כך ללקוחותיו, מעל ומעבר לכל המצופה! שוב תודה רבה שהשגת בעבורי את המקסימום".

הגר

"דני, אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי שעשית עבורי. מהרגע הראשון הבנתי שאני בידיים טובות והוכחת שאפשר לקבל שירות מקצועי בלי להתפשר על אנושיות ואכפתיות! אז תודה רבה ידידי, על התוצאה ובעיקר על הדרך ?".

דור

"אני מודה לך מכל הלב על טיפולך המסור והמועיל מול חברת הביטוח לאחר תאונת פגע וברח קשה מאוד שעבר בעלי חיים. בשעות הקשות ביותר שלי ושל משפחתנו היית לצידנו בכל. יחסך הידידותי והחם היה לנו עידוד ובטחון. תמיד יכולנו לפנות אליך, לשאול, להתוודות על דאגותיי הרבות להתייעץ, ולשאוב אמון שתביא את הדברים המסובכים האלה ולא פעם אכזריים – לסיום המיוחל והגיע לנו. אנחנו מודים שהגענו אליך וממליצים על עזרתך לכל שזקוק לכך".

הלינה בירנבאום

"דני, תודה רבה על הטיפול המסור, האכפתיות המקצועיות ולא פחות חשוב החברות. ממליץ לכולם לפנות דני, שכן לא רק שהשיג לי תוצאות גבוהות מהמצופה, אלא עשה זאת בקפדנות יתרה, ובתיאום צפיות מוחלט לגבי לוחות הזמנים. בכל רגע נתון דאג ליידע אותי בכל המתרחש בתיק והכל קרה במתוכנן. דני כהן איש מקצוע אמיתי!! רק עם אנשי מקצוע אמיתיים ניתן להגיע לתוצאות יוצאות מהכלל! המון תודה".

יגאל .ס.

"לעו"ד דני כהן המקסים! רציתי להודות לך על היחס החם והאישי. בעלי היה מעורב בתאונה קלה והפציעה היתה כמעט אפסית,אך עו"ד דני כהן,עם כל החוכמה, המקצועיות והניסיון שבו השיג פיצויים גבוהים במיוחד. יש לך גישה מיוחדת וידע רב,הופעותיך בבית משפט מרשימות ומקצועיות, אתה אדם ערכי ביותר,יסודי,אמין ונאמן. מאחלת לכל אדם שצריך עזרה משפטית,שיידע למצוא את דרכו אל משרדך!".

חגית

"פניתי לעו"ד דני כהן בעקבות המלצה של חברה לטיפול משפטי בעניין תאונת דרכים. ברצוני לציין את הטיפול המקצועי והיסודי אשר קיבלתי ממשרדכם. צוות משרד נגיש וזמין למתן יעוץ בכל עת ובפרט מעו"ד דני כהן – עו"ד תומך המלווה אותך בהמון סבלנות לויאליות אמינות ומסירות. המו"מ העיקש מול חברת הביטוח עד לקבלת תוצאות מספקות וראויות. תודה רבה על הכל על העבודה הטובה ועל התוצאה המשמחת. ברוב הערכה".

הילה משען

"נפגעתי בתאונת דרכים קשה. עברתי עשרות ניתוחים, אשפוז ושיקום של יותר משנה וחצי והיום אני נכה מרותק לכיסא גלגלים. הלחץ הרב לאחר התאונה הקשה והיעדר ידע, הביאו אותי להתקשר עם עו"ד שאינו חזק בתחום נזקי גוף, דבר שגרם לי לתסכול רב, למצוקה כלכלית ולחוסר אונים עם חשש רב להמשך דרכי בחיים עקב איבוד העצמאות שלי בחיים והכאבים העזים מהם סבלתי. כשראיתי איך דני מטפל בשכן שלי לשיקום החלטתי להחליף עו"ד וביקשתי מדני שייצג אותי בתביעה מול חברת הביטוח. ההחלטה הזאת שינתה את חיי. דני הסביר לי בדיוק לגבי תהליך התביעה ומשך הזמן שייקח כל שלב והעניק לי וודאות ומעורבות בתהליך. עברתי מספר רב של ועדות רפואיות בביטוח לאומי וגם שם דני היה לצדי, נתן לי גב ותמיכה בצורה הכי נאמנה ומקצועית. בנוסף – עד לסיום התהליך המשפטי, דאג לי דני לקבלת כספים על החשבון מחברת הביטוח באופן שיכולתי להתקיים בכבוד – גבר צעיר בתפקיד ניהולי בלוגיסטיקה שהיה מפרנס משפחה ובפתאומיות הפך לנכה .
בסופו של דבר, דני הצליח להשיג פשרה נהדרת עם חברת ביטוח על קבלת פיצוי שיאפשר לי לחיות בכבוד עד סוף חיי. אני מאחל לכולם בריאות טובה ואושר אבל אם חס וחלילה קורה אסון, דני ייתן תקווה לעתיד, תמיכה וגיבוי בצורה הכי סבלנית, אדיבה, מקצועית ואנושית. דני – תודה רבה ממני ומכל המשפחה.".

לאון

"עו"ד דני כהן היקר רציתי לכתוב לך כמה מילות תודה על טיפולך המסור והמדהים בתביעה שלי. תודה על האמונה וההקשבה מהיום הראשון, תמיד נתת תחושת ביטחון וידעתי שיש לי על מי לסמוך! בכל פנייה או שאלה בנוגע להליך המשפטי תמיד קיבלתי תשובות נעימות ומנומקות ממך ומהצוות המקסים שלך! גם כשאני כבר איבדתי את סבלנותי מהתהליך תמיד החזרת אותי אל המסלול הנכון. אז הסבלנות אכן השתלמה! מעולם לא חשבתי שאקבל פיצויי כל כך ראוי על הסבל שלי.. אז נכון שאת הכאב אתה לא יכול לרפא אבל לפחות נתת לי פיצוי הולם ומקפצה לעתיד קצת יותר טוב וקל! אף אחד מסובבים אותי, כולל העו"ד שביניהם, לא תיאר לעצמו שאקבל אפילו עשירית ממה שאתה בצורת העבודה הכל כך מקצועית שלך השגת! אין עליך אתה באמת העו"ד התותח ביותר שנתקלתי בו! אמליץ עליך תמיד לכל הקרובים לי! תודה ושוב תודה דני! שנתראה בשמחות!".

ליטל אברו

"עו"ד דני כהן הוא איש מסור ומקצועי ברמה אחת מעל כולם. קיבלתי עליו המלצה מחבר קרוב לאחר שנפגעתי בתאונת עבודה. הטיפול בתיק נעשה בצורה מקצועית. כמו כן גם התוצאה הכספית ומיצוי הזכויות מול חברות הביטוח. ברמה האישי מצאתי חבר ועו"ד להמשך הדרך, אדם שאליו ניתן לפנות בכל נושא, אדם שמקיף את עצמו באנשי מקצוע מהשורה הראשונה. תודה לך דני על הטיפול המסור".

מרק

"לעורך דין דני כהן אני מודה לך מאד על טיפולך המסור במקרה התביעה שלי. עברתי תאונת דרכים קלה מאוד ולא האמנתי שיש לי סיכוי לקבל משהו מחברת הבטוח ולכן לא טיפלתי בעניין. סיפרתי לך על המקרה ואתה אמרת שיש סיכוי, אני הייתי מאד סקפטי אבל החלטתי לנסות. התוצאה הייתה מפתיעה ולא מצופה – 15000 ₪ על "כלום". זאת הייתה מתנה מאד יפה ולא צפויה, ועל כך אני מודה לך מאד. המסקנה היא גם כאשר מקרה נראה אבוד וחסר סיכוי לחלוטין, הפתרון הוא לתת לעורך דין דני כהן לשבור את הראש והתוצאה תהיה הפתעה יפה. בכבוד רב".

יהודה גרכטר

"תודה לעו"ד דני כהן. את דני הכרתי לפני כשנתיים, לאחר שעברתי תאונת דרכים לא נעימה. הרכב שלי נותר טוטאלוס ואני נותרתי עם כאבי גב תחתון שמעיקים עלי ביום יום. בסוף תהליך ארוך, שבו דני עמד לצידי בכל הדרך ותמיד היה זמין לייעוץ והדרכה, השיג דני את מה שציפיתי לו . אני ממליצה על דני בחום וחושבת שדני הוא עורך דין נאמן ללקוחותיו. מדובר באדם עם הבנה וסובלנות רבה שקל מאוד להתחבר אליו. אין לי ספק שאמליץ עליו הלאה במידת הצורך.. תודה רבה דני. אין עליך :)".

ש.ק.

"שלום לך דני. עוד רגע והטיפול הארוך והסובלני שלך בנושא שלי הולך ומסתיים. זו הזדמנות מצוינת להגיד לך עד כמה אני מעריכה את המקצועיות שלך ואותך כאדם ובמקצוע הנכון לך – כעורך דין. אני רוצה להמליץ עליך לכל מי שזקוק לעו"ד. וזאת על שום הרגישות הרבה לשלך. המקצועיות שלך והידע שלך בתחום. לאורך כל הדרך הייתה לי לאוזן מקצועית ומכוונת. אני מעריכה את הכנות והיושר שבך לאורך הדרך ומעל לכל תמיד הייתה זמין. אני מברכת את מי שהפנה אותי אליך את הבחירה הנכונה שעשיתי. כל אחד יכול לבחור מי שהוא רוצה אבל כדי להיות מרוצה משירות מקצועי אנושי ואמין תמיד אמליץ עליך והחכם יחליט…בברכה והערכה ת מ י ד".

עדה בן משה

"אומרים שעורכי דין הם הלקוחות הכי קשים (ואני עו"ד)… אבל כאשר עו"ד דני כהן מייצג אותי, אין לי על מה להקשות. עו"ד דני כהן ליווה אותנו בטיפול צמוד ומעולה לאחר פגיעה שנפגעה ביתי בראשה. מפציעה שלנו נראתה פעוטה שאינה מזכה בתשלום כלשהו, הצליח עו"ד דני כהן לחלץ סכום נכבד ביותר כנגד כל הערכותינו. מקצועיות, מסירות, ידע רב וניסיון הם מה שעו"ד דני כהן מביא אל השולחן ואתה הלקוח רק מרוויח. נציין כי גם כשחשבנו שהצעת הפיצוי שקיבלנו היא הטובה ביותר האפשרית (וממילא מעבר למה שציפינו), עו"ד דני כהן הראה שאפשר יותר – ועל כך תודה רבה. אז שלא תזדקקו, אבל אם החיים מסתובבים ויוצא שכן צריך עו"ד שמתמחה בנזיקין ובתאונות אישיות, כאשר עו"ד דני כהן בפינה שלך זה נכס משמעותי."

עורך הדין נמרוד בשן מספר על עורך דין דני כהן

"ברצוני להמליץ על העו"ד הנפלא דני כהן. על כל המקצועיות הרבה והמסירות ההשקעה וההתמדה בתיק של תאונת הדרכים שלי, על טיפול מסור מהדברים הכי קטנים ועל תשובה לכל שאלה ופתרון כל בעיה הכי קטנה ביעילות מוצלחת לכל אורך הדרך, ומיום הפגישה הראשונה איתו עד לסגירת התיק במלואו הוכיח את הרצינות שלו והאכפתיות. ולא חדל לתת לטפל בתיק שלי בצורה עקבית ואחראית לכל דבר שהייתי זקוקה לו גם בעניין הכספי ! אני ממליצה בחום לכל מי שאי פעם קרתה לו איזו תקרית לגבי תאונת דרכים או נזקים אחרים דומים. עו"ד דני כהן מומחה ומקצועי לעשות את הדברים בצורה הכי יעילה והטובה ביותר למטופליו !!! אז תודה ענקיתתתתתתתתת עו"ד דני כהן מאחלת לך את כל האושר וההצלחה שבעולם, תמשיך כך!".

שני כהן

"תודה על כל הטיפול והעזרה שנתת לי, במשך כמעט 3 שנים ארוכות עזרת לי עם התנהלות מול חברות הביטוח, ייעצת, דיברת, טיפלת והכל לעילא ולעילא. לא היה קל, בגלל כל מה שעברתי ובגלל המצב הכלכלי הרגיש שבו הייתי שרוי, למרות הכל תמיד שמרת על פאסון, גם כשניג'סתי לך חזור ונג'וס וגם שלחצתי אותך ועליך בגלל מצבי הפיננסי. עכשיו, הכל נגמר, גם הכסף…..:) אני רוצה לאחל לנו שני דברים- נתראה רק בשמחות ושיהיה חג שמח, בהוקרה רבה".

שחר הצופה

"את דני אני מכירה כבר 13 שנים, עוד מתאונת האופנוע הראשונה שלי… דני תמיד טיפל במסירות באדיבות והכי הכי חשוב באנושיות. היום דני זה כבר כמו בן משפחה, תמיד עומד לצידנו ותמיד שם כשצריך. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לך דני על כל הסבלנות והסובלנות על האיכפתיות והגמישות ועל כך שתמיד הצלחת ללא כל עוררין למצות את הדין בצורה המקסימלית עבורנו ללא פשרות. בהערכה ואהבה גדולה ".

קארן ושמואל

"דני היקר זו הפעם השנייה שפנינו אליך אחרי ניסיון ראשון בו זכינו לטיפול מסור יעיל וזמין, והיינו מרוצים. בפעם השנייה חזרנו אליך עם תאונת עבודה. זכינו ליהנות מהמקצועיות והמסירות שלך ועוד יתרון זה הזמינות. מאוד מעריכים את עבודתך. טוב שיש אחד שכמוך!!! עלה והצלח".

עדה וצפי

"הגעתי לדני דרך המלצה של חבר ומהשנייה הראשונה ידעתי שאני בידיים טובות. הליווי היה מקצועי יחד עם יחס אישי. השרות היה יוצא דופן, תמיד ענו על כל שאלה או בעיה לשביעות רצוני. לכל מי שישאל אותי אמליץ לפנות ב 100% בלי לחשוב פעמיים. תודה ענקית על הכל!".

יותם מ.

"בוקר טוב לצוות הנפלא, תודה רבה רבה על הטיפול המסור שקיבלתי מכם. קיבלתי את ההפקדה הבוקר. שנדע רק דברים טובים, שמחים ובריאות איתנה".

מלי

"המון המון תודה על כל הטיפול המסור שלך בתאונת הדרכים שעברתי! אני מאד מעריכה את כל העזרה שלך, הרגשתי שאתה תמיד מסור, זמין, נחמד ורגיש וזה חשוב בעיני לא פחות מהתוצאה הסופית שכמובן גם מאד מוערכת. אני מקווה שלא יצא לנו לעבוד שוב יחד באופן אישי על נושאים שכאלה אבל אני מאד שמחה לדעת שבמידה ואשמע על מישהו שאני מכירה שיתקל בכזה מצב, אדע מיד למי להפנות אותו!".

רותי

"עו"ד דני כהן טיפל בענייני לאחר תאונת דרכים שעברתי. תמיד קשוב, לבבי, מקצועי- השיג לי את התוצאה המצופה במהירות ובאדיבות! ממליצה בחום!".

גילי בראל

"ברצוננו להודות לך על ניהול תיק התביעה שלנו וכמובן על התוצאה המרשימה! כל הכבוד על הסבלנות, זה השתלם!!!!!!!!! תודה על הזמינות גם בערבים כשחוקר הביטוח מציק, תודה על הרוגע שהשרת לכל אורך הדרך, תודה שלא ניסית להתפשר על פחות ממה שמגיע לנו ובכלל תודה רבה על הכל!. מניסיוננו עם עורכי דין אחרים, טרם נתקלנו בכזאת מקצועיות, הנחיות מדוייקות וחשוב לא פחות, מחיר הוגן. ישר כח, נמליץ עליך בחום לכל מי שרק ירצה לשמוע".

משפחת סלמנוביץ'